O nas

Witamy w Dental Clinic

Jesteśmy zespołem świetnie przygotowanych i doświadczonych specjalistów, którzy świadczą szeroki zakres usług stomatologicznych. Dlatego znajdujemy rozwiązanie każdego problemu, z którym pojawiają się u nas pacjenci – bez względu na ich wiek i kondycję. Każde z nas robi wszystko, by zasłużyć na miano ulubionego i najlepszego stomatologa w Katowicach.

Oferujemy:
leczenie zachowawcze,

leczenie kanałowe pod mikroskopem

chirurgię stomatologiczną, implanty

szeroki zakres usług protetycznych,

profilaktykę i wybielanie zębów.

Swoje usługi wykonujemy nie tylko profesjonalnie, ale także dbając o to, by zapewnić naszym pacjentom jak najbardziej naturalny wygląd i piękny uśmiech – stosując działania profilaktyczne, lecząc, wstawiając implanty itd. Bo przecież piękny uśmiech jest Twoją wizytówką!

W pracy korzystamy z profesjonalnego wyposażenia, w tym:

  • nowoczesnego unitu japońskiej firmy Morita,
  • nowoczesnych aparatów cyfrowych rtg, na których wykonujemy zdjęcia punktowe i panoramiczne,
  • mikroskopu Leica, dzięki któremu możemy precyzyjnie określać stan zęba i postęp prac przy jego leczeniu zwłaszcza endodontycznym, czyli kanałowym.

Poza swoimi umiejętnościami i wyposażeniem zapewniamy także spokojną, ciepłą i pełną zrozumienia atmosferę. Mamy bowiem świadomość, że dobry dentysta – w Katowicach i w każdym innym miejscu na Ziemi – to ten, który wyleczy nie tylko ząb, ale i obawę przed bólem i sprawi, że na kolejne wizyty będziesz przychodził z chęcią.