Bonding zębów Katowice

HomeBonding zębów Katowice

Bonding Katowice

Bonding Katowice

Bonding jest nieinwazyjną metodą leczenia, która pozwala na szybką odbudowę uszkodzonego zęba i pozbycia się nieestetycznych przebarwień. Polega na uzupełnieniu drobnych wyszczerbień bez naruszenia struktury szkliwa za pomocą materiałów kompozytowych. Bonding pozwala także na zmianę kształtu odbudowanego zęba oraz zamknięcie przerw między zębami.

Odbudowa zęba za pomocą bondingu często jest nazywana licówkami kompozytowymi, które stanowią świetną alternatywę dla licówek porcelanowych.

Bonding gwarantuje widoczny rezultat już po pierwszym zabiegu, który jest wystarczający podczas leczenia. Przed wykonaniem bondingu, podobnie do wybielania zębów, niezbędne jest przeprowadzenie leczenia próchnicy oraz innych chorób przyzębia.

Dlaczego warto wykonać bonding zebów?

W porównaniu do innych inwazyjnych metod odbudowy zębów, bonding można wykonać w ciągu jednej wizyty. Jest to małoinwazyjna metoda, a żywica kompozytowa idealnie imituje kształt i odcień zębów. Należy jednak pamiętać, że w porównaniu do innych metod odbudowy zebów, żywotność licówek kompozytowych jest mniejsza niż porcelanowych (do 5 lat).

Bonding zębów – cena

Bonding 600 zł za ząb

Bonding w Dental Clinic

Poszukujesz specjalistów od stomatologii estetycznej w Katowicach? Zaufaj Dental Clinic!

Zadzwoń

Zdrowy i piękny uśmiech? Znajdź dobrego stomatologa w Katowicach (Śląsk) – w klinice Dental Clinic!