Nasz zespół

Poznaj nasz zespół

W Dental Clinic tworzymy zgrany zespół specjalistów, którzy dzięki przygotowaniu, odbytym kursom i szkoleniom oraz doświadczeniu są w stanie sprostać praktycznie każdemu wyzwaniu, jeśli chodzi o stomatologię. Każdy z naszych stomatologów w Katowicach udzielił już pomocy setkom zadowolonych klientów.

Lek. stom. Grażyna Jaszcza – właściciel

Ukończyłam Śląską Akademię Medyczną w Zabrzu. Mam I st. specjalizacji ze stomatologii ogólnej. W ciągu swojej wieloletniej pracy uczestniczyłam w ponad 40 różnych kursach z zakresu endodoncji, stomatologii estetycznej, protetyki i chirurgii. Ciągle poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w kolejnych szkoleniach i kursach.

Świadczę usługi w zakresie:

  • stomatologii estetycznej,
  • endodoncji,
  • protetyki.

Cechuje mnie duża cierpliwość, a emanujące ciepło sprawia, że pacjenci czują się komfortowo pod moją opieką.

Lek. Stom. Łukasz Bańczyk – chirurg implantolog

W 2008 roku ukończyłem studia na Wydziale Stomatologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie jestem w trakcie specjalizacji z chirurgii szczękowo–twarzowej w Klinice Chirurgii Czaszkowo–Szczękowo–Twarzowej w Katowicach. W tej samej klinice pracuję od 201 roku na stanowisku asystenta. Prowadzę również prywatną praktykę stomatologiczną w Częstochowie.

Działam jako aktywny członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo–Szczękowo–Twarzowej, Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii. Uczestniczę w szkoleniach i warsztatach z implantologii, sterowanej regeneracji kostnej oraz protetyki. Jestem autorem i współautorem publikacji i doniesień zjazdowych na zjazdach krajowych z dziedziny chirurgii szczękowo-twarzowej.

W naszej pracy na co dzień wspierają nas asystentka Michalina Mandla.

Dental Clinic to dobry wybór, jeśli szukasz dobrego stomatologa w Katowicach.