Poznaj nasz zespół

W Dental Clinic tworzymy zgrany zespół specjalistów, którzy dzięki przygotowaniu, odbytym kursom i szkoleniom oraz doświadczeniu są w stanie sprostać praktycznie każdemu wyzwaniu, jeśli chodzi o stomatologię. Każdy z naszych stomatologów w Katowicach udzielił już pomocy setkom zadowolonych klientów.

Lek. stom. Grażyna Jaszcza – Stomatologia ogólna

Ukończyłam Śląską Akademię Medyczną w Zabrzu. Mam I st. specjalizacji ze stomatologii ogólnej. W ciągu swojej wieloletniej pracy uczestniczyłam w ponad 40 różnych kursach z zakresu endodoncji, stomatologii estetycznej, protetyki i chirurgii. Ciągle poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w kolejnych szkoleniach i kursach.

Świadczę usługi w zakresie:

  • stomatologii estetycznej,
  • protetyki.

Cechuje mnie duża cierpliwość, a emanujące ciepło sprawia, że pacjenci czują się komfortowo pod moją opieką.

Lek. Stom. Łukasz Bańczyk – Chirurg implantolog

W 2008 roku ukończyłem studia na Wydziale Stomatologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie jestem w trakcie specjalizacji z chirurgii szczękowo–twarzowej w Klinice Chirurgii Czaszkowo–Szczękowo–Twarzowej w Katowicach. Prowadzę również prywatną praktykę stomatologiczną w Częstochowie.

Działam jako aktywny członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo–Szczękowo–Twarzowej, Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii. Uczestniczę w szkoleniach i warsztatach z implantologii, sterowanej regeneracji kostnej oraz protetyki. Jestem autorem i współautorem publikacji i doniesień zjazdowych na zjazdach krajowych z dziedziny chirurgii szczękowo-twarzowej.

lek. dent. Michał Karcz

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Od 2015 roku zatrudniony na stanowisku młodszego asystenta w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej w Katowicach, gdzie odbywa szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej. Aktywny członek European Association For Cranio Maxillo Facial Surgery. Uczestnik szkoleń i konferencji z zakresu chirurgii czaszkowo-szczękowo-twarzowej, chirurgii jamy ustnej i implantologii.

lek. Dent. Ostap Zazulak – Endodoncja

W 2008 r. Ukończyłem studia medyczne na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Lekarsko-dentystycznym Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach praktycznych i naukowych w kraju i za granicą z dziedzin nowoczesnej stomatologii. Interesuje się endodoncją i chirurgią mikroskopową, oraz odbudową estetyczną zębów. Profesjonalnie i indywidualnie dobieram rozwiązania spełniające oczekiwania moich pacjentów, których zdrowie i zadowolenie jest dla mnie źródłem radości czerpanej z tej pracy.

W naszej pracy na co dzień wspierają nas asystentki:

Michalina Mandla-Hornig – Asystentka stomatologiczna

Marta Kinas – Asystentka stomatologiczna

Dental Clinic to dobry wybór, jeśli szukasz dobrego stomatologa w Katowicach.